Mikołajska 20, Kraków

Przyjazd

26
wrz2022

Wyjazd

27
wrz2022

Hotel Amadeus

W samym sercu Krakowa

Serdecznie zapraszamy do hotelu Amadeus położonego w dogodnej lokalizacji – blisko Rynku, w samym sercu historycznego Starego Miasta. Tutaj w pełni można rozkoszować się klimatem zabytkowego centrum Krakowa, pulsującego życiem kulturalnym i naukowym. Tuż za rogiem tłumny Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennicami i licznymi kolorowymi kawiarniami.
Nasz 4-gwiazdkowy butikowy hotel Amadeus jest znany ze swojej gościnności i przyjaznej atmosfery. Profesjonalny i pomocny personel pomoże Państwu zaplanować niezapomniany pobyt w Krakowie. Po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się w przytulnych i eleganckich wnętrzach hotelowych.

Nagrody i wyróżnienia

Hotel Amadeus Kraków jest zwycięzcą TripAdvisor Travelers' Choice® 2017 – został wyróżniony wśród 25 najlepszych małych hoteli w Polsce. Bardzo często oceniany przez gości jako świetny hotel z doskonałą lokalizacją w Krakowie.
 

Świetna lokalizacja

200 m od Rynku Głównego

Świetna lokalizacja hotelu Amadeus – nieopodal Rynku Głównego w Krakowie – sprawia, że nie trzeba trwonić ani chwili na dojazd do najważniejszych miejsc w centrum miasta, wartych zobaczenia. Wszystko znajduje się tuż obok, wystarczy podejść kilka kroków. Rynek Główny z Sukiennicami i Bazyliką Mariacką, Wawel, czy Kazimierz – historyczna dzielnica żydowska, to główne wizytówki Krakowa, do których można dotrzeć pieszo z hotelu.

Obsługa hotelu Amadeus chętnie pomoże Państwu zaplanować dzień tak, aby w pełni korzystać z uroków Krakowa - dawnej stolicy Polski.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij