Restauracja Amadeus & Bar

Celebruj specjalne okazje w kameralnej atmosferze

Eleganckie i klimatyczne wnętrza Restauracji Amadeus, Kawiarnii oraz Saloniku Klubowego nadają wyjątkowy charakter organizowanym imprezom. Sale restauracyjne i ich układ są odpowiednie nie tylko dla gości korzystających ze śniadań hotelowych, ale również jest to świetne miejsce na organizację wesela, komunii, przyjęcia firmowego oraz innych uroczystych wydarzeń z poczęstunkiem.

Każde z wnętrz – restauracja i kawiarnia czy Salonik Klubowy w hotelu Amadeus – zapewnia dyskretną atmosferę sprzyjającą spotkaniom w gronie bliskich, czy kontrahentów.
Możliwość wynajmu Saloniku Klubowego oznacza, że można uczcić specjalne okazje w atmosferze komfortu i pełnej prywatności.

Na Państwa życzenie zostanie przygotowane specjalne menu, dostosowane do oczekiwań i charakteru uroczystości.

Restauracja

Restauracja Amadeus znajduje się w piwnicach hotelu, gdzie freski, kolumny i liczne obrazy nadają temu miejscu wyjątkowy charakter i zapewniają kameralną atmosferę.
Na wnętrze restauracji Amadeus składają się trzy eleganckie sale:
Złota
Marmurowa
Kolumnowa
Stylowy wystrój w połączeniu z przyjazną i profesjonalną obsługą pozwala w pełni docenić serwowane potrawy zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.
To tutaj nasi goście hotelowi mają serowane śniadania w formie bufetu.

Restauracja Amadeus jest czynna w godzinach:
7:00 – 11:00 (śniadania)
14:00 – 22:00 (dania z karty)

Bar

Amatorów mocniejszych trunków zapraszamy do naszego baru, gdzie uśmiechnięta i przyjazna obsługa serwuje oryginalne drinki. Alkohole klasyczne i egzotyczne, koktajle i kolorowe drinki – to nasz przepis na popołudniowy i wieczorny dobry nastrój.

Godziny otwarcia: codziennie 14:00 – 22:00

Kawiarnia

Atmosferę naszego hotelu dopełnia przytulna kawiarnia, w której unosi się aromat świeżo parzonej kawy i można skosztować pysznych deserów przygotowywanych na miejscu. Tak słodkim chwilom nie sposób się oprzeć. Znakomite miejsce na ustabilizowanie dobrego humoru. Dla naszych gości przygotowaliśmy również kącik telewizyjny.

Godziny otwarcia: codziennie 14:00 – 22:00

Salonik Klubowy

Salonik Klubowy - elegancja i subtelność - za dnia ulubione miejsce biznesmenów, wieczorami romantyczne wnętrza dla dwojga lub miejsce kameralnych spotkań. Niepowtarzalny wystrój a także miła i profesjonalna obsługa pozwalają docenić walory naszej kuchni, a cicha atmosfera przeprowadzić ważne rozmowy. Spotkanie zorganizowane w Saloniku Klubowym jest czystą przyjemnością...

Room Service

Na specjalne życzenie, śniadanie oraz inne dania zamówione z menu restauracji Amadeus, zostaną Państwu podane do pokoju.